Zahrada

Naše zahrada

Zahrada je přizpůsobena k dětským hrám a aktivitám, se vzrostlou zelení. Jsou zde dvě pískoviště pro třídu Včeliček a Sluníček, dřevěné hrací prvky-loď, pohyblivý most.
Vyvýšené záhony a kompostéry nabízejí možnost plnění projektu Malý zahradník, kde se děti seznamují s přírodními zákonitostmi růstu rostlin. Naše zahrada je „jedlá“ – okolo hracích domků mohou děti trhat lesní jahody, v jižní části zahrady máme maliníky, borůvky, moruši, rybízy, angrešty, ostružiníky.
Pod terasou máme hřiště s povrchem Smart soft a přírodní učebnu. Nově jsme zřídili altán k plnění polytechnického vzdělávání, zahradnickým činnostem, pokusům- „Učíme se venku“.
K sportovnímu vyžití máme basketbalové a fotbalové hřiště, trampolínu, na dopravním hřišti se děti učí bezpečnému chování, řešení dopravních situací.